KONST / Litografier / Färglitografi 11965077
nr 1196 5077
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/270, bladets mått: 63x43 cm
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:37:58
10/8 19:41:54